SlideShow SlideShow SlideShow SlideShow SlideShow
Vytisknout

Pozvánka na hudební pořad

Domov Slunovrat srdečně zve na hudební pořadS kyticí písní jdeme k vám“ Zdeňka Černohouse (písně lidové, valašské, kramářské a staropražské), který se uskuteční v kulturní místnosti domova dne 10. května 2013 od 15.00 h.

Číst dál...

Vytisknout

Vystoupení žáků Gebauerovy školy

Domov Slunovrat zve na vystoupení mladších žáků Gebauerovy školy, které proběhne dne 7. května 2013 v 9.30 h. v kulturní místnosti domova (služba domov se zvláštním režimem).

Číst dál...

Vytisknout

Pálení čarodějnic

V úterý 30. dubna 2013 od 15.00 h. proběhne v Domově Slunovrat akce pod názvem „Pálení čarodějnic“. Na účastníky čeká bohatý a zábavný program (živá hudba, čarodějnické příběhy a lektvary apod.).  

Číst dál...

Vytisknout

Rekonstrukce koupelen

V průběhu měsíců března a dubna 2013 byly ve službě „domov se zvláštním režimem“ rekonstruovány tři koupelny. Statutární město Ostrava na tuto investiční akci přispělo finanční hotovostí ve výši 947 000 Kč. Domov Slunovrat má tak již všechny koupelny v zařízení rekonstruované, které tak mohou kvalitně sloužit klientům. Více ve fotogalerii.  

 

Vytisknout

Velikonoční přání

Požehnané a radostné velikonoční svátky Vám přejí zaměstnanci Domova Slunovrat.


 

Číst dál...

Vytisknout

Křížová cesta

Na Velký pátek dne 29. března 2013 od 10.30 h. proběhne v kapli Domova Slunovrat pobožnost křížové cesty pod vedením sester Matky Terezy.

 

 

 

Vytisknout

Nabídka volných pracovních míst

Domov Slunovrat, Ostrava - Přívoz, p. o. vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici pracovník v sociálních službách - koordinátor přímé péče (pro sociální službu Domov pro seniory).

Více informací zde.

 

 

Vytisknout

Josefovská zábava

Ve středu 27. března 2013 se v Domově Slunovrat od 15.00 h. koná Josefovská zábava. K tanci a poslechu bude hrát oblíbená Hlučiňanka.  

Číst dál...

Vytisknout

Žáci předali dárky

Žáci první třídy z bilingvní ZŠ na Ostrčilově ulici v Mor. Ostravě předali klientům Domova Slunovrat dárky pro aktivizační a volnočasové činnosti včetně pomůcek pro kognitivní terapii.

Číst dál...

Vytisknout

Divadelní představení

Dne 6. 3. 2013 od 14.00 h. proběhne v kulturní místnosti Domova Slunovrat divadelní představení dramatického kroužku pod vedením divadelníka, hudebníka a literáta Jiřího Neduhy s názvem Pohádka.

Srdečně zveme!

 

Číst dál...

 
 

 


  

Ostrava!!!

 

Moravskoslezský kraj

 

 

 

 

 

ADRA

Virtuální prohlídka

Certifikát Bazální stimulace

Cena pro Domov Slunovrat