SlideShow SlideShow SlideShow SlideShow SlideShow
Vytisknout

Den otevřených dveří 2013

Domov Slunovrat, Ostrava-Přívoz, p.o., srdečně zve na Den otevřených dveří, který se v domově uskuteční ve středu 9. října 2013 od 10.00 do 20.00 hodin. Čeká Vás prohlídka Domova, informování o poskytovaných službách, možnost vyzkoušet si arteterapeutické techniky, jarmark na zahradě nebo posezení u ohně s „třaskavým“ překvapením (více v přiložené pozvánce). Těšíme se na Vaši návštěvu!


 

Číst dál...

Vytisknout

Reminiscenční terapie v Domově Slunovrat

V Domově Slunovrat je od července 2013 realizována reminiscenční terapie. Reminiscenční terapie se řadí mezi aktivizační, validační metody, které jsou součástí nefarmakologické léčby (péče) u seniorů.

Číst dál...

Vytisknout

Akce na měsíc září 2013

V této aktualitě Vám přinášíme harmonogram volnočasových akcí, které se uskuteční v měsíci září 2013 mimo standardní pravidelný režim volnočasových aktivit.

 

Číst dál...

Vytisknout

Nabídka volných pracovních míst

Domov Slunovrat, Ostrava - Přívoz, p. o. vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici pracovník v sociálních službách - koordinátor přímé péče (pro sociální službu Domov pro seniory).

Více informací zde.

 

 

Vytisknout

Pozvánka na slavnostní otevření

Domov Slunovrat srdečně zve na slavnostní otevření „obýváčku“ v retro stylu na pobytovém úseku č. 2, které proběhne dne 3. září 2013 od 13.30 h. Při této příležitosti se můžete také těšit na výstavu budíků.

Číst dál...

Vytisknout

Letní výlet do Hradce n. Moravicí

Dne 21. srpna 2013 pořádá Domov Slunovrat pro své klienty letní výlet do Hradce n. Moravicí. Sraz bude v 8.00 h. v prostorách Domova. Dobrou náladu vezměte s sebou!

Číst dál...

Vytisknout

Akce na měsíc červenec 2013

V této aktualitě Vám přinášíme harmonogram volnočasových akcí, které se uskuteční v měsíci červenci 2013 mimo standardní pravidelný režim volnočasových aktivit.

 

Číst dál...

Vytisknout

Přednáška

Domov Slunovrat srdečně zve na přednášku pana Pavla Twyrdého na téma „Chovatelství – opeřenci“, která se uskuteční v prostorách kulturní místnosti domova se zvláštním režimem dne 5. června 2013 od 9.30 h.  

Číst dál...

Vytisknout

Vystoupení pěveckého sboru 2013

Dne 29. 5. 2013 od 10.00 h. proběhne v kapli Domova Slunovrat vystoupení dětského pěveckého sboru Melodie při ZŠ Gen. Píky.


Číst dál...

Vytisknout

Přednáška "Cesta po USA"

Domov Slunovrat srdečně zve na přednášku s promítáním fotografií paní Ivany Ruschové s názvem „Cesta po USA“, která se v kulturní místnosti domova uskuteční dne 23. 5. 2013 od 9.30 h.


Číst dál...

 
 

 


  

Ostrava!!!

 

Moravskoslezský kraj

 

 

 

 

 

ADRA

Virtuální prohlídka

Certifikát Bazální stimulace

Cena pro Domov Slunovrat