SlideShow SlideShow SlideShow SlideShow SlideShow
Vytisknout

PF 2014


Děkujeme za spolupráci v roce 2013, přejeme Vám požehnané Vánoce a do nového roku 2013 hodně zdraví, spokojenosti, osobních i pracovních úspěchů.


Zaměstnanci Domova Slunovrat. 

 

Číst dál...

Vytisknout

Nabídka volných pracovních míst

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ UZAVŘENO!!!

Domov Slunovrat, Ostrava - Přívoz, p. o. vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici pracovník v sociálních službách (jedná se o přímou obslužnou péči pro sociální službu Domov pro seniory).

Více informací zde.

 

 

Vytisknout

Cesta vánoční Ostravou

Domov Slunovrat dne 16. prosince 2013 pořádá pro uživatele služeb Cestu vánoční Ostravou autobusem. Odjezd z Domova Slunovrat je v 16.00 h. Těšíme se na nevšední zážitky.
 

Číst dál...

Vytisknout

Akce na měsíc prosinec 2013

V této aktualitě Vám přinášíme harmonogram volnočasových akcí, které se uskuteční v měsíci prosinci 2013 mimo standardní pravidelný režim volnočasových aktivit.

Číst dál...

Vytisknout

Zaměstnanci Domova Slunovrat vyhráli volejbalový turnaj

Druhou listopadovou sobotu obsadila tělocvičnu Základní školy Volgogradská amatérská družstva tří poskytovatelů sociálních služeb z Ostravy a blízkého okolí. Pozvání od organizátora - Domova Korýtko přijali zaměstnanci Domova Slunovrat z Ostravy-Přívozu a Dětského centra Čtyřlístek z opavského i havířovského pracoviště.

Číst dál...

Vytisknout

Akce na měsíc listopad 2013

V této aktualitě Vám přinášíme harmonogram volnočasových akcí, které se uskuteční v měsíci listopadu 2013 mimo standardní pravidelný režim volnočasových aktivit.

Číst dál...

Vytisknout

Opravy v Domově Slunovrat

Do konce roku 2013 budou v Domově Slunovrat probíhat plánované rekonstrukce. Z tohoto důvodu je uzavřen hlavní vchod do budovy, vrátnice je přesunuta do náhradních prostor a v budově může být místy větší hlučnost nebo prašnost. Prozatímní hlavní vstup do Domova je z ulice Palackého.

Za tyto zhoršené podmínky se Vám omlouváme, ale už teď se můžete těšit na nový bezbariérový reprezentativní vstup do Domova a nový víceúčelový sál a terapeutickou místnost.  

 

Vytisknout

Cena pro Domov Slunovrat

Domov Slunovrat získal zvláštní ocenění statutárního města Ostrava za vynikající výsledky v transparentnosti a hospodárnosti nákupů za rok 2012.  V ratingu městských organizací (složený index hodnocení organizace: skutečnost Evidence nákupů a skutečnost Nákupy zařazené do elektronických veřejných aukcí a realizované za dodrženou cenu k plánu, se sčítají a vyhodnocují dle váhy, která je přiřazena Evidenci nákupů a Nákupy zařazené) dosáhl Domov Slunovrat nejvyššího hodnocení „A++“.

Číst dál...

Vytisknout

Akce na měsíc říjen 2013

V této aktualitě Vám přinášíme harmonogram volnočasových akcí, které se uskuteční v měsíci říjen 2013 mimo standardní pravidelný režim volnočasových aktivit.

 

Číst dál...

Vytisknout

5. ročník týdne sociálních služeb v ČR

Sociální služby se v jakékoli podobě dotýkají životů každého z nás.

Sociální služby jsou poskytovány jednotlivcům, rodinám i skupinám obyvatel, nejčastěji seniorům, osobám se zdravotním postižením, ale i lidem, kteří jsou ohroženi sociálním vyloučením apod.

 

 

Číst dál...

 
 

 


  

Ostrava!!!

 

Moravskoslezský kraj

 

 

 

 

 

ADRA

Virtuální prohlídka

Certifikát Bazální stimulace

Cena pro Domov Slunovrat