SlideShow SlideShow SlideShow SlideShow SlideShow
Vytisknout

Rekonstrukce v Domově Slunovrat

Domov Slunovrat v předcházejících šesti měsících ve svém objektu rekonstruoval několik prostor. Prvním prostorem, který příchozí návštěvník nemůže přehlédnout, je nový reprezentativní bezbariérový hlavní vstup do budovy. Vstup je opatřen venkovním rampou, vnitřní hydraulickou plošinou pro imobilní klienty a moderní recepcí s posezením. Vstup zaručuje plnou funkčnost při zachování historizujícího rázu celé budovy (fotografie nového vstupu si můžete prohlédnout v sekci Fotogalerie nebo zde).  

Číst dál...

Vytisknout

Akce na měsíc srpen 2014

V této aktualitě Vám přinášíme harmonogram volnočasových akcí, které se uskuteční v měsíci srpnu 2014 mimo standardní pravidelný režim volnočasových aktivit.

 

Číst dál...

Vytisknout

Zábava v retro stylu

Dne 28. 5. 2014 od 15.00 h. proběhne v kulturní místnosti Domova Slunovrat zábava v retro stylu s hudebníkem Zoltánem Kováčem.

Srdečně zveme!

Číst dál...

Vytisknout

Akce na měsíc květen 2014

V této aktualitě Vám přinášíme harmonogram volnočasových akcí, které se uskuteční v měsíci květnu 2014 mimo standardní pravidelný režim volnočasových aktivit.

 

Číst dál...

Vytisknout

Akce na měsíc duben 2014

V této aktualitě Vám přinášíme harmonogram volnočasových akcí, které se uskuteční v měsíci dubnu 2014 mimo standardní pravidelný režim volnočasových aktivit.

 

Číst dál...

Vytisknout

Akce na měsíc březen 2014

V této aktualitě Vám přinášíme harmonogram volnočasových akcí, které se uskuteční v měsíci březnu 2014 mimo standardní pravidelný režim volnočasových aktivit.

 

Číst dál...

Vytisknout

Vzpomínky nepatří do koše

Od 16. do 20. 12. 2013 v prostorách Nové radnice v Ostravě proběhla výstava „Vzpomínky nepatří do koše“, která je výstupem půlročního projektu „Vzpomínejme, když pečujeme“. Do tohoto projektu jsme se, vedle ostatních organizací, zapojili společně s rodinnými příslušníky a klienty našeho Domova Slunovrat. Na výstavě bylo možné shlédnout jednotlivé výstupy všech organizací (vzpomínkové knihy, kufříky, panely, nástěnky aj.). Společnými silami jsme během projektu zpracovali pro tuto výstavu dva typy výstupů.

Číst dál...

Vytisknout

Akce na měsíc leden 2014

V této aktualitě Vám přinášíme harmonogram volnočasových akcí, které se uskuteční v měsíci lednu 2014 mimo standardní pravidelný režim volnočasových aktivit.

 

Číst dál...

Vytisknout

Nabídka volných pracovních míst

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ UZAVŘENO!!!

Domov Slunovrat, Ostrava - Přívoz, p. o. vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici pracovník v sociálních službách (jedná se o přímou obslužnou péči pro sociální službu Domov se zvláštním režimem).

Více informací zde.

 

 

Vytisknout

Poděkování společnosti PYRO MORAVIA, s.r.o.

Touto cestou chceme poděkovat společnosti PYRO MORAVIA za sponzorské provedení ohňostroje v Domově Slunovrat, které proběhlo na den otevřených dveří dne 9. října 2013, neboť umožnila zažít našim klientům nevšední zážitek.  

PYRO MORAVIA, s.r.o., se zabývá pyrotechnikou komplexně, tj. realizací ohňostrojů a ohňostrojných prací, velkoobchodním prodejem pyrotechnických výrobků pro zábavu a technické účely. Dále realizuje speciální pyrotechnické, světelné a zvukové efekty pro film, divadlo a reklamu.

 

Číst dál...

 
 

 


  

Ostrava!!!

 

Moravskoslezský kraj

 

 

 

 

 

ADRA

Virtuální prohlídka

Certifikát Bazální stimulace

Cena pro Domov Slunovrat