SlideShow SlideShow SlideShow SlideShow SlideShow
Vytisknout

Akce na měsíc leden 2017

V této aktualitě Vám přinášíme harmonogram volnočasových akcí zvlášť pro služby domov pro seniory a domov se zvláštním režimem, které se uskuteční v měsíci lednu 2017 mimo standardní pravidelný režim volnočasových aktivit.

Harmonogram akcí pro domov pro seniory

Harnomogram akcí pro domov se zvláštním režimem


Vytisknout

PF 2017


Děkujeme za spolupráci v roce 2016 a do nového roku 2017 vám přejeme hodně zdraví, spokojenosti a mnoho osobních i pracovních úspěchů.


Zaměstnanci Domova Slunovrat. 

 

Číst dál...

Vytisknout

Domov Slunovrat byl podpořen z rozpočtu Moravskoslezského kraje

Domov Slunovrat získal z rozpočtu Moravskoslezského kraje prostřednictvím „Programu na podporu zvýšení kvality sociálních služeb poskytovaných v Moravskoslezském kraji na rok 2016“ dotaci ve výši 200 000 Kč na projekt „Zvýšení kvality hygieny a mobility klientů v Domově Slunovrat“.

V rámci tohoto projektu byl pořízen jeden vakový zvedák a jedna stavěcí a zvedací pomůcka. Tato nakoupená zařízení zlepšují komfort při hygienické péči o klienty a také usnadňují práci pracovníkům v přímé péči (zlepšení péče a také efektivity, zlepšení kvality života s důrazem na důstojnost uživatele).

Číst dál...

Vytisknout

Akce na měsíc prosinec 2016

V této aktualitě Vám přinášíme harmonogram volnočasových akcí zvlášť pro služby domov pro seniory a domov se zvláštním režimem, které se uskuteční v měsíci prosinci 2016 mimo standardní pravidelný režim volnočasových aktivit.

Harmonogram akcí pro domov pro seniory

Harnomogram akcí pro domov se zvláštním režimem


Vytisknout

Den otevřených dveří 2016


Srdečně zveme veřejnost na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - 16. listopadu 2016 od 10.00 do 18.00 h.

Domov Slunovrat, Ostrava-Přívoz, je příspěvkovou organizací zřízenou Statutárním městem Ostrava, která poskytuje pobytové sociální služby: domov pro seniory a domov se zvláštním režimem.

Pozvánka

Číst dál...

Vytisknout

Pozvánka na výstavu Retrospektiva - Lumír Kraus


Srdečně zveme veřejnost na vernisáž výstavy Retrospektiva amaterského umělce Lumíra Krause, která se uskuteční ve středu 16. 11. 2016 od 15.00 h. Další informace v pozvánce.

Pozvánka

Číst dál...

Vytisknout

Akce na měsíc říjen 2016

V této aktualitě Vám přinášíme harmonogram volnočasových akcí zvlášť pro služby domov pro seniory a domov se zvláštním režimem, které se uskuteční v měsíci říjnu 2016 mimo standardní pravidelný režim volnočasových aktivit.

Harmonogram akcí pro domov pro seniory

Harnomogram akcí pro domov se zvláštním režimem


Vytisknout

Workshop v Domově Slunovrat 2016

U příležitosti kampaně "Ostravské týdny pro duševní zdraví" proběhne dne 5. října 2016 od 8.30 h. v Domově Slunovrat workshop pod názvem Kdo pomáhá těm, co bolí duše... V rámci programu se představí příklady dobré praxe organizací jako terapeutická komunita Tao, Centrum trénování paměti nebo Krizová pomoc.

Organizátoři srdečně zvou!

Celý program workshopu můžete shlédnout zde.


Vytisknout

Domov Slunovrat získal certifikát PRACOVIŠTĚ BAZÁLNÍ STIMULACE

Dlouhodobé snažení organizace v postupném zavádění konceptu Bazální stimulace® bylo v roce 2016 završeno udělením certifikátu PRACOVIŠTĚ BAZÁLNÍ STIMULACE č. 19/IBS/2016 na základě supervize ze dne 24. května 2016 pod vedením zakladatelky tohoto konceptu v ČR – PhDr. Karolíny Friedlové.

Více o konceptu Bazální stimulace zde.

 

Vytisknout

Nabídka volných pracovních míst


Domov Slunovrat, Ostrava - Přívoz, p. o. vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici pracovník prádelny.

Více informací zde.

Domov Slunovrat, Ostrava - Přívoz, p. o. vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici kuchař.

Více informací zde.


 
 

 


  

Ostrava!!!

 

Moravskoslezský kraj

 

 

 

 

 

ADRA

Virtuální prohlídka

Certifikát Bazální stimulace

Cena pro Domov Slunovrat